MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15643004

nr 1564 3004

Byrå

Tallboy, 1890-tal, Intarsia. Bredd: 79 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 152 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 18 september 2023
kl 20:49:24